INDEPENDENT DISTRIBUTOR
Ak sa registrovať tu, zabezpečujeme tieto stránky zadarmoAk ste už registrovaný FG Xpress a chcete používať túto webovú stránku pre svoje vlastné účely, pošlite e-mail na adresu: [email protected]
english
español
português
français
italiano
deutsch
nederlands
suomalainen
Dansk
svensk
Norsk
ελληνικά
Türk
русский
Український
Беларускія
čeština
български
polski
hrvatski
magyar
bosanski
român
slovenščina
slovenský
српски
shqiptar
Việt
日本人
भारतीय
ภาษาไทย
中国的

K dispozícii po celom svete vo viac ako 190 krajinách
www.my-strip.comenglish
español
português
français
italiano
deutsch
nederlands
suomalainen
Dansk
svensk
Norsk
ελληνικά
Türk
русский
Український
Беларускія
čeština
български
polski
hrvatski
magyar
bosanski
român
slovenščina
slovenský
српски
shqiptar
Việt
日本人
भारतीय
ภาษาไทย
中国的FG Xpress BeautyStrips


BeautyStrips (Serum + Mask) chráni pred voľnými radikálmi s viac antioxidantov pre žiariace, zdravo vyzerajúcu pokožku. To pomáha pleť chrániť pred budúcim poškodením UV žiarením a pomáha znížiť výskyt laxnosť, vrásky a starecké škvrny, FGXpress BeautyStrips darovať potrebnú vlhkosť pre viditeľnú redukciu vrások a bariéry vodnej pary. Posilňujú štruktúru pleti a podporuje zníženie Porengröße.Serum a masku BeautyStrips systému chráni pred voľnými radikálmi. Nechcete pevnejšia, mladšia vyzerajúcu pleť a mladistvý vzhľad?

Zostaňte krásna s BEAUTYSTRIPS™ SYSTEM
Maska a séra sú dva samostatné prvky BeautyStrips System. Používa sa v kombinácii, podporuje nadčasovú krásu a mladistvú energiu, ktorá leží vo vnútri každého z nás.
Antioxidanty chránia pred voľnými radikálmi a viesť k žiarivej a mladistvej pleti.
Úplne prírodné hydratačné chráni pokožku pred škodlivými UV lúčmi. Jemné linky a vrásky sú viditeľne redukované.

Patentovaná zmes prírodných zložiek, vyhladzuje štruktúru pokožky znížením veľkosti pórov a zníženie stareckých škvŕn, čo má za následok pevnejšie, mladší vzhľad.
  • beautystrips-before-after-11
  • beautystrips-before-after-12
  • beautystrips-before-after-13
  • beautystrips-before-after-14
  • beautystrips-before-after-15
  • beautystrips-before-after-16
  • beautystrips-before-after-17
  • beautystrips-before-after-19

BeautyStrips System

Stay beautiful

Ako používať

FG Xpress BeautyStrips


Maska a sérum sú dva samostatné prvky systému FGXpress BeautyStrips. V kombinácii posilniť nadčasovú krásu a mladistvú energiu. Vrátane antioxidanty chránia pred voľnými radikálmi a podporujú zdravú a žiariacu pleť. S prírodnou zmáčadla sa BeeautyStrips chráni pokožku pred škodlivým UV žiarením a viditeľné jemné linky a vrásky sú redukované. Kombinácia prírodných zložiek vyhladzuje svoju štruktúru pokožky sa znížením veľkosti veľkosti pórov derHaut a zníženie stareckých škvŕn. Čo má za následok pevnejšie, mladistvý vzhľad pokožky. FGXpress sérum BeautyStrips systému môže vaša pleť vyzerať jemná a mladistvý. Odporúča sa používať v kombinácii s maskou FGXpress BeautyStrips. Maska FGXpress BeautyStrips sa skladá z rias, ktoré sme všetci vieme, že sú bohaté na minerály, živiny a upokojujúce prvky. Tie pomáhajú vyhladiť pokožku hydratujú a vyživujú. V kombinácii s BeautyStrips sére môžu zakrývať BeautyStrips znížiť veľkosť pórov kože.

Najúčinnejší spôsob, ako urobiť niečo dobré pre svoje koži, je teraz k dispozícii s najmenšími kúpeľmi na svete. V čase výroby nemysliace hromadnej BeautyStrips Mask vypadne tu bežné. Spustenie na báze čistého prírodného zdroja rias, bude viac než 1300 hodín bude vynaložená na starostlivosť pre každú masku. Je známe, že riasy sú bohaté na minerály, živiny a zmäkčovadiel. Spolu s proprietárnu zmes zložiek, ktoré presadzujeme masku, maska pomáha upokojiť kožu na hladké, vyživujú a hydratujú. S konzistentné použitie, ako sa odporúča v BeautyStrips System že BeautyStrips Mask môže znížiť veľkosť pórov kože. Maska môže pomôcť zbaviť kožu prirodzene od nečistôt, toxínov a mŕtvych buniek, ktoré by sa inak prispievajú k strate vlhkosti a pružnosti. Zakaždým, keď použijete BeautyStrips Mask, urob niečo dobré. Vaša pokožka bude živená, a tak priniesol svoju pravú mladistvú energiu a jedinečnú vnútornú krásu na svetlo.

Tieto zložky 31, ktoré sú použité v tomto jedinečnom masky boli navrhnuté tak, aby zdvihnúť pleť a zníženie nečistôt. Tieto zložky prináša mnoho výhod na koži ako antioxidanty a vlhkosťou. To pomáha redukovať vrásky a vedie k lepšej vzhľad a pocit pokožky.

výhody

• lepší vzhľad a dojem
• Brightening
• hlboký hydratačný
• Výživa kože
• Kožné bunky zlepšiť
• Zlepšuje kožných buniek bariéru
• Pomáha zlepšenie vzhľadu pórov
• Zlepšiť transparentnosť kože
• Absorbuje a odstraňuje odumreté kožné bunky a nečistoty

BeautyStrips Serum dopĺňa BeautyStrips System odovzdať mäkký pleť a mladistvý vzhľad pokožky. Ak používate sérum, ako sa odporúča v kombinácii s BeautyStrips Mask, kúpať sa svoju pleť v upokojujúcich antioxidantov a živín. Lepšie kože utiahnutie, vrásky sú redukované a tam je obnova prirodzenej pevnosti a pružnosti pokožky. Čo je to obrovský prirodzený efekt je to možné, je exkluzívny, patentovaný zložka Telagenex 5 (forma Cycloastrogenol) ako najdôležitejšia súčasť zloženia nášho séra. Podľa najnovších vedeckých poznatkov, tieto peptidy prenikajú veľmi rýchlo hlboko do kožnej bunky a môžu pôsobiť ako v prírode. To je tiež odvolával sa na ako viskoelasticitě.

Zadarmo pred škodlivými účinkami nášho moderného sveta, budete milovať výsledky svojej pravej vnútornú krásu. BeautyStrips Serum bol vyvinutý s cieľom zlepšiť celkový vzhľad pokožky a utiahnite. Naša unikátna zmes peptidov, spolu s ďalšími exkluzívne, proprietárnych a patentovo chránené zložiek by mala prispieť k dosiahnutiu výrazných výsledkov.

výhody

• Lepšie vyzerať a cítiť sa na koži
• Chráni s rôznymi antioxidanty proti voľným radikálom - pre živé, zdravo vyzerajúcu pokožku.
• Pomáha chrániť pleť pred budúcim poškodením spôsobeným UV žiarením.
• Pomáha znížiť výskyt vrások, stareckých škvŕn a ovisnuté kože.
• Zvlhčuje viditeľné redukciu vrások a chráni bariéru proti vlhkosti.
• Vyhladzuje štruktúru pokožky a pomáha znížiť veľkosť pórov.
• Chráni pred voľnými radikálmi.
• Užite si pevnejšie, mladšie vyzerajúcu pleť a mladistvý vzhľad.


slovensky - Jeunesse Instantly Ageless

slovensky - Prelaunch in Brasil
Advertising in slovensky
Content in slovensky
Mining in slovensky
BTC in slovensky
BitCoin and Co. - slovensky

Diet in Los Angeles

Burn fat not Carbs in New York City

Weight loss in Houston

Lose weight in Chicago

Weight management in Phoenix

Fat burning diet in Philadelphia

Diet plan in San Diego

Weight reduction in San Antonio

Slim down in Toronto

Reduce weight in Dallas

Slimming in Vancouver

Fat killer in Montreal